Размер шрифта: A A A
Цвет сайта: A A A A


“Qoraqalpoqkino” agentligi

Direktor: Bektileu Nizomiddinov
E-mail:  qoraqalpoq@uzbekkino.uz
Manzil:  Nukus sh. Sarayeva ko’chasi, 1-uy
Telefon:  8-361-222-85-67

Andijon viloyati hududiy bo’limi

Direktor: Xatamqulov Asqarali Ro'ziqulovich
E-mail:  andijon@uzbekkino.uz
Manzil:  Andijon sh. Fitrat ko‘chasi, 230-uy, 710031
Telefon:  8-374-223-70-30

Buxoro viloyati hududiy bo’limi

Direktor: To'rayev Rinat Shoimovich
E-mail:  buxoro@uzbekkino.uz
Manzil:  Buxoro sh. Motitobon ko‘chasi, 1-uy, 705011
Telefon:  8-365-224-25-77

Farg’ona viloyati hududiy bo’limi

Direktor: Karabayev Dilmurat Kuziyevich
E-mail:  fargona@uzbekkino.uz
Manzil:  Farg‘ona sh. Mustaqillik ko‘chasi, 2-uy, 712000
Telefon:  8-373-224-33-21

Jizzax viloyati hududiy bo’limi

Direktor: Yuldashev Ravshanbek Inomjonovich
E-mail:  jizzax@uzbekkino.uz
Manzil:  Jizzax sh. Sh.Rashidov ko‘chasi, 63-uy, 708000
Telefon:  8-372-226-62-91

Namangan viloyati hududiy bo’limi

Direktor: Sativoldiyev Kamalitdin Jaloliddinovich
E-mail:  namangan@uzbekkino.uz
Manzil:  Namangan sh. Hodjayeva ko‘chasi, 32a-uy, 716004
Telefon:  8-369-227-57-95

Navoiy viloyati hududiy bo’limi

Direktor: Xalimov Tulkin Murodillayevich
E-mail:  navoiy@uzbekkino.uz
Manzil:  Navoiy viloyati, Karmana tumani, 34-uy, 706810
Telefon:  8-436-532-10-74

Qashqadaryo viloyati hududiy bo’limi

Direktor: Botir Musurmonov
E-mail:  qashqadaryo@uzbekkino.uz
Manzil:  Qarshi shahri, Mustaqillik ko‘chasi, 2-uy, 730000
Telefon:  8-375-221-10-53

Samarqand viloyati hududiy bo’limi

Direktor: Roziqov Farmonboy O'rinboyevich
E-mail:  samarqand@uzbekkino.uz
Manzil:  Samarqand shahri, Firdavsi ko‘chasi, 85-uy, 703058
Telefon:  8-366-237-49-82

Sirdaryo viloyati hududiy bo’limi

Direktor: Ulamayev Jahongir Telmanovich
E-mail:  sirdaryo@uzbekkino.uz
Manzil:  Guliston shahri, O‘zbekiston ko‘chasi, 37-uy, 706000
Telefon:  8-367-225-29-32

Surxondaryo viloyati hududiy bo’limi

Direktor: Atakulov Salohitdin Isamitdinovich
E-mail:  surxondaryo@uzbekkino.uz
Manzil:  Temiz shahri, Ibn-Sino ko‘chasi, 63-uy, 732000
Telefon:  8-376-227-16-65

Toshkent shahar hududiy bo’limi

Direktor: Sharipov Rustam Xusnitdinovich
E-mail:  toshkent@uzbekkino.uz
Manzil:  Toshkent shahri, T.To‘la ko‘chasi, tup-1, 9-uy
Telefon:  +998 71 245-16-46

Toshkent viloyati hududiy bo’limi

Direktor: Abduvaliyev Sherzod Anvarjon o'g'li
E-mail:  toshvil@uzbekkino.uz
Manzil:  Toshkent shahri, Qatortol ko‘chasi, 171-uy
Telefon:  +998 71 279-79-81

Xorazm viloyati hududiy bo’limi

Direktor: Qurbanov Ravshanbek Sharipovich
E-mail:  xorazm@uzbekkino.uz
Manzil:  Urganch shahri, Al-Xorazmiy ko‘chasi, 27a-uy, 740000
Telefon:  8-362-223-03-81
Belgilangan matnni tinglash uchun quyidagi tugmani bosing Powered by GSpeech