Размер шрифта: A A A
Цвет сайта: A A A A
2

Kino- va videofaoliyat bilan shug‘illanish istagini bildirgan tadbirkorlik sub’ektlariga qulayliklar yaratish maqsadida Audiovizual asarlarni tayyorlash, dublyaj qilish va ekranda namoyish etish faoliyat turlarini litsenziyalashda «O‘zbekkino» Milliy agentligining hududiy bo‘limlariga quyidagi telefon va elektron manzillar vositasida murojaat etish mumkin:

Hududiy bo‘limlar

Telefon

Elektron manzil

Qoraqalpoqkino agentligi

0-361-222-85-67

qoraqalpoq@uzkino.uz

Andijon viloyat hududiy bo‘limi

0-374-223-70-30

andijon@uzbekkino.uz

Buxoro viloyat hududiy bo‘limi

0-365-224-56-76

buxoro@uzbekkino.uz

Jizzax viloyat hududiy bo‘limi

0-372-226-62-91

jizzax@uzbekkino.uz

Qashqadaryo viloyat hududiy bo‘limi

0-375-221-10-53

qashqadaryo@uzbekkino.uz

Navoiy viloyat hududiy bo‘limi

0-436-532-10-74

navoiy@uzbekkino.uz

Namangan viloyat hududiy bo‘limi

0-369-227-57-95

namangan@uzbekkino.uz

Samarqand viloyat hududiy bo‘limi

0-366-237-49-82

samarqand@uzbekkino.uz

Surxandaryo viloyat hududiy bo‘limi

0-376-227-16-65

surxondaryo@uzbekkino.uz

Sirdaryo viloyat hududiy bo‘limi

0-367-225-10-63

sirdaryo@uzbekkino.uz

Xorazm viloyat hududiy bo‘limi

0-362-223-03-81

xorazm@uzbekkino.uz

Farg‘ona viloyat hududiy bo‘limi

0-373-244-82-25

fargona@uzbekkino.uz

Toshkent shahar hududiy bo‘limi

+998 71 245-03-00

toshkent@uzbekkino.uz

Toshkent viloyat hududiy bo‘limi

+998 71 279-79-81

toshvil@uzbekkino.uz


Belgilangan matnni tinglash uchun quyidagi tugmani bosing Powered by GSpeech