Размер шрифта: A A A
Цвет сайта: A A A A
0

Viloyatlar

F .I. Sh.

Ish telefonlari

Adres va indeks

Elektron manzillari

1

“Qoraqalpoqkino” agentligi

Madiyarov Baxtiyor

8-361-222-85-67

Nukus shahri, Sarayeva ko‘chasi,
1-uy, 742005

qoraqalpoq@uzbekkino.uz

2

Andijon viloyati hududiy bo‘limi

Xotamqulov Asqarali

8-374-223-70-30

Andijon shahri, Fitrat ko‘chasi, 230- uy, 710031

andijon@uzbekkino.uz

3

Buxoro viloyati hududiy bo‘limi

To‘rayev Rinat

8-365-224-25-77

Buxoro shahri, Motitobon ko‘chasi,
1-uy, 705011

buxoro@uzbekkino.uz

4

Jizzax viloyati hududiy bo‘limi

Yo‘ldoshev Ravshan

8-372-226-62-91

Jizzax shahri, Sh.Rashidov ko‘chasi, 63-uy, 708000

jizzax@uzbekkino.uz

5

Qashqadaryo viloyati hududiy bo‘limi

Jo‘rayev Erkin

8-375-221-10-53

Qarshi shahri, Mustaqillik ko‘chasi, 2-uy, 730000

qashqadaryo@uzbekkino.uz

6

Navoiy viloyati hududiy bo‘limi

Halimov To‘lqin

8-436-532-10-74

Navoiy viloyati, Karmana tumani,
34-uy, 706810

navoiy@uzbekkino.uz

7

Namangan viloyati hududiy bo‘limi

Sotvoldiyev Komolxon

8-369-227-57-95

Namangan shahri, Hodjayeva ko‘chasi, 32a-uy, 716004

namangan@uzbekkino.uz

8

Samarqand viloyati hududiy bo‘limi

Roziqov Farmon

8-366-237-49-82

Samarqand shahri, Firdavsi ko‘chasi,
85-uy, 703058

samarqand@uzbekkino.uz

9

Sirdaryo viloyati hududiy bo‘limi

O‘lamayev Jahongir

8-367-225-29-32

Guliston shahri, O‘zbekiston ko‘chasi, 37-uy, 706000

sirdaryo@uzbekkino.uz

10

Surxondaryo viloyati hududiy bo‘limi

Otaqulov Salohiddin

8-376-227-16-65

Temiz shahri, Ibn-Sino ko‘chasi, 63-uy, 732000

surxondaryo@uzbekkino.uz

11

Toshkent viloyati hududiy bo‘limi

Xodjiqulov Murodulla

+998 71 279-79-81

Toshkent shahri, Qatortol ko‘chasi, 171-uy

toshvil@uzbekkino.uz

12

Farg‘ona viloyati hududiy bo‘limi

Qoraboyev Dilmurod

8-373-224-33-21

Farg‘ona shahri, Mustaqillik ko‘chasi, 2-uy, 712000

fargona@uzbekkino.uz

13

Xorazm viloyati hududiy bo‘limi

Qurbonov Ravshan

8-362-223-03-81

Urganch shahri,
Al-Xorazmiy ko‘chasi, 27a-uy, 740000

xorazm@uzbekkino.uz

14

Toshkent shahri hududiy bo‘limi

Muhamedsaidov Ma’mur

+998 71 245-16-46

Toshkent shahri, T.To‘la ko‘chasi,
tup-1, 9-uy

toshkent@uzbekkino.uz

Hududiy bo'limlari ro'yxati
Yuklab olmoq
Hajmi: 114.10 KB




Belgilangan matnni tinglash uchun quyidagi tugmani bosing Powered by GSpeech